KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 12376628
nr 1237 6628
Karin Dahlin
(f. 1975), Sverige
Grafiskt blad, 20/75, signerad, bladets mått: 36x30
Karin Dahlin, svensk bildkonstnär född 1975.
Utrop:
300 kr
måndag 25 februari 2019
kl 19:37:56